Hakkında

Oizlio.com Sitesine Hosgeldiniz.

SITE HAKKINDA

Oizlio.com Google.Com.tr uyesi olmakla birlikte TV Kanallari, Online tv Kanallari, Online Radyo Kanallari, Türk Radyolari ve internet üzerinden online televizyon seyretme Sitesidir.

Oizlio.com Google.Com.tr Aramalari icin, Canli TV izle, Online tv izle, bedava tv seyret, canli tv seyret, online tv seyret, canli tv kanallari, spor kanallari, spor kanallari izle, haber kanallari izle, güncel haber kanallari, son dakika haber izle, online radyo dinle, canli radyo dinle, radyo kanallari, radyo frekanslari, bedava radyo dinle gibi Aramalar icin Tasarlanmistir.

TELIF HAKKI

Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır.

Www.Oizlio.Com adli Sitemizde bulunan Televizyon Kanallari, Radyo Kanallari ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Server’ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden oizlio.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize iletişim adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 10 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır. S

itemizi ziyaret eden kullanıcılar sitemizde açılan reklam ve benzeri reklam unsurlarını kabul etmiş olurlar.